Grafikcilerin Buluşma Mekanı
Forumdan Yararlanmak için üye olunuz.Üye olmak veya Giriş yapmak için aşağıdaki butonları kullanabilirsiniz.

G.Saray'a gidiyorum Uyeolbl6
Forumdan Yararlanmak için üye olunuz.Üye olmak veya Giriş yapmak için aşağıdaki butonları kullanabilirsiniz.

G.Saray'a gidiyorum Uyeolbl6
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaKapıAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

G.Saray'a gidiyorum

2 posters
YazarMesaj
Eray
Admin
Admin
Eray

Rep Puanı :
G.Saray'a gidiyorum Left_bar_bleue51 / 90051 / 900G.Saray'a gidiyorum Right_bar_bleue

Tuttuğunuz Takım : G.Saray'a gidiyorum 3cfc6cbe9b5f994873e98f5d8805462f

G.Saray'a gidiyorum Empty
MesajKonu: G.Saray'a gidiyorum   G.Saray'a gidiyorum Icon_minitimeÇarş. Haz. 10, 2009 4:46 pm

Cimbom'un peşinde olduğu Barcelona'nın yıldızı Gudjohnsen'in, İspanyol gazetecilere "Büyük olasılıkla Galatasaray'a gideceğim" dediği belirtildi. Galatasaray'ın yeni hocası Rijkaard'ın kendisini istediğini vurgulayan İzlandalı golcünün, "Rijkaard'a 'Sen varsan ben de varım' cevabı verdim. Umarım bu transfer gerçekleşir" ifadesini kullandığı kaydedildi.

Sarı fırtına geliyor

Barça'nın ünlü golcüsü Eidur Gudjohnsen, "Rijkaard varsa ben de varım" diyerek transfere yeşil ışık yaktı.

Rijkaard'a imza attırarak dünya çapında ses getiren Galatasaray, yeni bir bomba daha patlatmak üzere. İki sezondur Eidur Gudjohnsen ile ilgilenen ancak transferinde yol alamayan sarı-kırmızılılar, Rijkaard'ın havası ile birlikte İzlandalı golcüyü kadrosuna katmak için gün saymaya başladı. Hollandalı hocaya övgü yağdıran Gudjohnsen,
İspanyol basınına "Rijkaard'ın olduğu yerde ben de varım. Büyük olasılıkla Galatasaray'a gideceğim" dedi.

5 MİLYON EURO ÖNERDİ
Bu sözler üzerine Barcelona ile görüşmelerini hızlandıran sarı-kırmızılılar, 2010'a kadar sözleşmesi bulunan oyuncu için 5 milyon euro teklif etti. Başkan Laporta ile yakın ilişkileri bululan Rijkaard'ın da katılımıyla görüşmelerin sürdüğü ve önümüzdeki hafta içinde imzaların atılabileceği bildirildi. 2006'da Chelsea'den Barça'ya transfer olan İzlandalı oyuncu, fazla forma şansı bulamaması nedeniyle kulübünde mutlu değildi.
CaRßoON
Admin
Admin
CaRßoON

Rep Puanı :
G.Saray'a gidiyorum Left_bar_bleue40 / 90040 / 900G.Saray'a gidiyorum Right_bar_bleue

Tuttuğunuz Takım : G.Saray'a gidiyorum E4e3b5716ebbcc5ab03bdda458ae56b0

G.Saray'a gidiyorum Empty
MesajKonu: Geri: G.Saray'a gidiyorum   G.Saray'a gidiyorum Icon_minitimeÇarş. Haz. 24, 2009 11:23 pm

Wayy Wayy Ne Yıldızlar gelio Very Happy
https://rapinunderground.yetkin-forum.com

G.Saray'a gidiyorum
1 sayfadaki 1 sayfası